Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Jakoś tak mam, że przyzwyczajam się do marki lub firmy i tak samo mam z taksówkami. Dlatego bardzo mnie ucieszyło gdy musiałem jechać z Gostynia do Poznania i w wynikach pojawiła się informacja o dostępności Halo Taxi. Chwila rozmowy, dogadanie szczegółów i nawet fakturka jest bez problemów. Polecam! ~ Krzysztof T
Korzystałem z usług Halo Taxi w Gostyniu i jestem bardzo zadowolony. Kierowca był punktualny uprzejmy i profesjonalny Samochody są czyste i komfortowe, a przejazd odbywa się sprawnie i bez stresu. Zdecydowanie polecam tę firmę każdemu, kto szuka niezawodnego transportu w Gostyniu! ~ Damian W
„Bardzo polecam! Miły kierowca Pan Artur przyjechał 2 minuty przed czasem, pomógł mi z walizkami i prowadził bardzo pewnie. W samochodzie było czysto i pachnąco. Idealna trasa bez zbędnego stania w korkach.” ~ Rafał T
Dziś był to mój pierwszy kurs z tym przewoźnikiem i z całego serca mogę go polecić innym, gdyż kierowca srebrnej Skody cechuje się punktualnością, dyscypliną i pogodą ducha, wszystko na plus. ~ Taras
Zdecydowanie najlepsza taxi w Gostyniu. Często wracam z nimi w nocy i zawsze jest szybko i bezpiecznie. Wielka wygoda, że można zapłacić bez gotówki – czy to kartą, czy Blikiem. Oby tak dalej! ~ Weronika P
Miły i sympatyczny kierowca Czułam się bezpiecznie jadąc z nim Polecam ! Najlepszy kierowca z jakim dotąd miałam przyjemność jechać Myślę że następnym razem również trafię na pana Pozdrawiam ! ~ Barbara S
Kierowca przyjechał szybko, samochód czysty i zadbany, a jazda przebiegła bezpiecznie. Ceny uczciwe, bez żadnych niespodzianek. Zdecydowanie polecam – na pewno skorzystam ponownie! ~ Andzelika J
Korzystałem z usług tej taksówki w Gostyniu i jestem bardzo zadowolony. Szybki dojazd nawet w późnych godzinach, bezpieczna jazda i bezproblemowa płatność BLIKiem. Zdecydowanie polecam! ~ R R
Rewelacyjna obsługa. Kierowca miły i uprzejmy co najwazniejsze punktualny Dostarczona pizza była ciepła. Zdecydowanie polecam i dziękuję za szybki kurs :) ~ Jakub R
Niema się do czego przyczepić :) Wszystko jest tak jak być powinno. Szybko., miło, kulturalnie i w normalnej cenie. Polecam. ~ Jacek C
Serdecznie polecam, solidna firma, szybki dojazd na wskazane miesce, krótki czas oczekiwania i akceptowalna cena. ~ Krystian W
Najlepsza oferta taksówek w Gostyniu! Szybko, nawet o późnej porze i bezpiecznie. Płatność bezproblemowo także blikiem. Polecam! ~ Adam R
Pan kierowca bardzo miły I rozmowny. Punktualnie przyjechał i dowiózł mnie bezpiecznie z punktu A do punktu B. Polecam : ) ~ David
Punktualnie Miło i Profesjonalnie krótko mówiąc 😉 Więcej takich taksówkarzy Polecam i Pozdrawiam Haaaloooooo Taaaaxiiiii 💪💪💪💪💪 ~ Oskar M
Pan Artur pełna profeska, na czas co do minuty, miła rozmowa. Wrócę na bank. ~ Piotr K
Polecam Pana taksówkarza Artura. Miły, sympatyczny mężczyzna. Bezproblemowa płatność blikiem. Pozdrawiam 💚 ~ Janina W
Świetne podejście do klienta, cena też w porządku. Będę korzystać jeszcze nie raz z Państwa usług. Polecam 😊 ~ Martyna B
Wybór tej korporacji okazał się strzałem w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolony i oczywiście polecam. ~ Piotr L
musiałem wrócić w nocy, jedyna taxi która odebrała telefon Polecam ~ Hubert C
Jestem bardzo zadowolony z przejazdu z Panem Arturem. Kultura na wysokim poziomie ~ Bartosz B
Bardzo miła obsługa, ceny atrakcyjne. Polecam jako turysta ~ M J
Najlepsza oferta w powiecie, bezproblemowo nawet w nocy! Polecam! ~ Dawid W
Kurs tak miły, że nie wiem kiedy odbyła się cała podróż 💪🏼😎 ~ kamil j
Bardzo polecam! Świetny kontakt, pełna profeska! Konkretna firma! ~ Ania M

Znajdź nas w mediach społecznościowych