Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Jakoś tak mam, że przyzwyczajam się do marki lub firmy i tak samo mam z taksówkami. Dlatego bardzo mnie ucieszyło gdy musiałem jechać z Gostynia do Poznania i w wynikach pojawiła się informacja o dostępności Halo Taxi. Chwila rozmowy, dogadanie szczegółów i nawet fakturka jest bez problemów. Polecam!
~ Krzysztof T
Korzystałem z usług Halo Taxi w Gostyniu i jestem bardzo zadowolony. Kierowca był punktualny uprzejmy i profesjonalny Samochody są czyste i komfortowe, a przejazd odbywa się sprawnie i bez stresu. Zdecydowanie polecam tę firmę każdemu, kto szuka niezawodnego transportu w Gostyniu!
~ Damian W
„Bardzo polecam! Miły kierowca Pan Artur przyjechał 2 minuty przed czasem, pomógł mi z walizkami i prowadził bardzo pewnie. W samochodzie było czysto i pachnąco. Idealna trasa bez zbędnego stania w korkach.”
~ Rafał T
Dziś był to mój pierwszy kurs z tym przewoźnikiem i z całego serca mogę go polecić innym, gdyż kierowca srebrnej Skody cechuje się punktualnością, dyscypliną i pogodą ducha, wszystko na plus.
~ Taras
Zdecydowanie najlepsza taxi w Gostyniu. Często wracam z nimi w nocy i zawsze jest szybko i bezpiecznie. Wielka wygoda, że można zapłacić bez gotówki – czy to kartą, czy Blikiem. Oby tak dalej!
~ Weronika P
Miły i sympatyczny kierowca Czułam się bezpiecznie jadąc z nim Polecam ! Najlepszy kierowca z jakim dotąd miałam przyjemność jechać Myślę że następnym razem również trafię na pana Pozdrawiam !
~ Barbara S
Kierowca przyjechał szybko, samochód czysty i zadbany, a jazda przebiegła bezpiecznie. Ceny uczciwe, bez żadnych niespodzianek. Zdecydowanie polecam – na pewno skorzystam ponownie!
~ Andzelika J
Korzystałem z usług tej taksówki w Gostyniu i jestem bardzo zadowolony. Szybki dojazd nawet w późnych godzinach, bezpieczna jazda i bezproblemowa płatność BLIKiem. Zdecydowanie polecam!
~ R R
Rewelacyjna obsługa. Kierowca miły i uprzejmy co najwazniejsze punktualny
Dostarczona pizza była ciepła.
Zdecydowanie polecam i dziękuję za szybki kurs :)
~ Jakub R
Niema się do czego przyczepić :)
Wszystko jest tak jak być powinno.
Szybko., miło, kulturalnie i w normalnej cenie.
Polecam.
~ Jacek C
Serdecznie polecam, solidna firma, szybki dojazd na wskazane miesce, krótki czas oczekiwania i akceptowalna cena.
~ Krystian W
Najlepsza oferta taksówek w Gostyniu!
Szybko, nawet o późnej porze i bezpiecznie.
Płatność bezproblemowo także blikiem.
Polecam!
~ Adam R
Pan kierowca bardzo miły I rozmowny.
Punktualnie przyjechał i dowiózł mnie bezpiecznie z punktu A do punktu B.
Polecam : )
~ David
Punktualnie Miło i Profesjonalnie krótko mówiąc 😉 Więcej takich taksówkarzy Polecam i Pozdrawiam Haaaloooooo Taaaaxiiiii 💪💪💪💪💪
~ Oskar M
Pan Artur pełna profeska, na czas co do minuty, miła rozmowa. Wrócę na bank.
~ Piotr K